ای خداوند دور و نزدیک

ای خداوند دور و نزدیک،خوب گوش کن ، یکبار بیشتر نمی گویم

 

دوستت دارم

 

آسمان بی تاب،بادی از سوی کویر،اشکی از ابر سیاه،سوتک کودک بازیگوش،گرد و غبارو سیل ناله

 

 

 

سنگ قبرم از جنس بلوط باشد با حکاکی حاج علیمیرزا،طرح درهای شهر بی نهایت دورم را او زده بود. بگویید کلون در را نرم و سبک بسازد که هر که آمد و در زد نپرم از خواب وناغافل سرم به سنگ بخورد و درد بگیرد. میوه ها بهشتی باشند، سیب و انجیر و انار.فاتحه هاتان همه از سهراب باشند و کمکی هم نیما.شلوار پدرم را وقتی از مزارم بلند شد خوب بتکانید ، او همیشه شلخته بر روی خاک مینشیند،مادرم چادر دارد مواظب باشید زیر پایش نرود،خواهرم چشمانش زخم خواهند شد از زبری دستمال دستش و همه دوستانم شاد بودنشان را میخواهم،فصل بهار خواهم مرد که مبادا نفرین شوم از گرما ، از سرما ، از گل و لای .

 

 

 سلام

/ 40 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساده

صبح آن روز که از بين شما خواهم رفت! ....... صبح آن روز که از بين شما خواهم رفت به صفا فکر کنيد . به محبت .به گذشت. به همه خاطره هايی که چنان زود گذشت تن من .چونکه ز خاک است به اصلش برگشت . دل من .همچنان نزد شما خواهد ماند ! ........... کلبه ای درويشی داريم که ۵ وارونه اش .سربزير است و بازيگوش ! سری دارد و دلی ... شاد خواهد شد از لطافت زيبای حس حضورت . ........ و عليکم السلام داداش. رفيق تازه .نميخواهی ؟

سوسن جعفری

چشم! مدتی نمی‌نویسم! حالا که رنگ و لعاب خانه را عوض کرده‌اید، سری بزنید به قهرمان خان!

مژده

سلام. خوبين؟ بهنام نامه ی جالبی دارين. خوشم اومد. بازم سر ميزنم موفق باشين. در ضمن سفارش کاملی بود قبل از مرگ. ديگه چيزی لازم ندارين؟ چايی؟ نسکافه ای؟ چيزی؟

آرش

هرگز کسی این چنین فجیع به کشتن خود بر نخواست که من به زندگی نشستم... . بهنام خیلی قشنگ بود.perfect

آرش

مرگ من روزی فرا خواهد رسید در بهاری روشن از امواج نور در زمستانی غبار آلود و دور یا خزانی خالی از فریاد و شور مرگ من روزی فرا خواهد رسید روزی از این تلخ و شیرین روزها روز پوچی همچو روزان دگر سایه ای ز امروزها،دیروزها

آزاده از کلبه ی عشق

کامنتی که در جواب اين پستت برات نوشتم رو می خوام بگذارم توی کلبم...با اجازه ی شما

alireza

salam man upam khoshal misham sar bezani felan bye rasti akhare blogam ham ye chize bahal gozashtam (hatman bebin zarrar nemikoni)

نگار

حالا من دير ميام يا تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قههههههههههههههههههههههر

صنما

سلام. وزن و قافيه و مقررات شعری رو بی خيال بشيم خوب نوشتيد جوابيه من رو.

رهگذر

سلام داداش گلم ...هنوز که آپ نکردی تنبل ..منتظريم زود باش...رهگذر...ياحق